Lajme

Loredana flet për arsyet e ndarjes nga Mozzik

Ndarja e Loredanës dhe reperit Mozzik ishte njëra nga temat më të përfolura në muajt e fundit të vitit 2019.

Por, kjo temë u rihap edhe në vitin 2020. Ishte Loredana që foli kësaj here për ndarjen e qiftit.

Sipas Loredanës nuk ka pasur asnjë arsye specifike pse erdhi deri te kjo ndarje. Ajo tha se ndarja nuk është bërë për marketing, por që të dy ishin të stresuar.

Për më shumë shikojeni intervistën e plotë të Loredanës në NiN me Alaudin Hamitin.

Related posts

Shto një koment