Lajme

“Loco” titullohet kënga më e re nga Stresi

Reperi tropojan publikoi këngën e re.

Kënga që mbanë titullin “Loco” u publikua edhe me vidoeklip dhe mund ta dëgjoni këtu. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment