Lajme

Lluni së shpejti publikon këngën Tick Tick Tick

Reperi Lluni tash e një kohë është në përgatitje të albumit të tij të parë. Albumi do të titullohet Fresco Barz, kurse data e publikimit ende nuk dihet. Kohë pas kohe LLuni ka publikuar foto dhe video nga studio duke punuar në album. E kësaj here Lluni publikoi disa foto ku paralajmëroi që do të publikojë edhe një këngë të re. Kënga titullohet Tick Tick Tick, ndërsa data e publikimit ende nuk dihet.

 

Related posts

Shto një koment