Lajme

LLUNI publikon këngën TIK TIK TIK

LLUNI – TIK TIK TIK (OFFICIAL VIDEO)

U publikua projekti me i ri, i paralajmëruar ditë më parë nga reperi Lluni. Kënga titullohet “TIK TIK TIK” dhe është pjesë e albumit të parë nga Lluni, të titulluar “FrescoBarz” që do të publikohet së shpejti.

Kënga u realizua edhe me videoklip. /rapshqip.com/

Kënga e fundit nga Lluni ishte bashkëpunimi POZA N’BLLOK me Semiautomatik.

Related posts

Shto një koment