Lajme

Ledri Vula publikoi këngën “Piano Rap”

Ledri publikoi këngën dhe videoklipin e paralajmëruar.

Reperi i njohur Ledri, sapo publikoi këngën e re.

Kënga mban titullin “Piano Rap” dhe u publikua edhe me videoklip.

E veçanta e videklipit është se u realizua në 360°, çka do të thotë se secili mund të ketë një përvojë të veçantë gjatë shikimit të videos.

Kënga ka një temë më ndryshe se projektet e fundit të Ledrit.

Videoklipi u realizua nga Boulevard Films, ndërsa teksti si gjithmonë u shkrua nga vetë Ledri.

/www.rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment