Lajme

Ledri Vula në palestër

Përpos muzikës dhe lidhjes së dashurisë që Ledri Vula duket po e shijon shumë, nuk ka lënë anash edhe veten.

Në disa foto të publikuara në instagram, 33 vjeqari shihet në palestër, duke ushtruar fort për format e tij trupore.

Related posts

Shto një koment