Lajme

Ledri Vula, Lyrical Son dhe Gjiko së shpejti me bashkëpunim

 Ledri Vula, Lyrical Son dhe Gjiko janë duke xhiruar videoklipin e një  këngë të re.

Një bashkëpunim nga Ledri, Lyrical Son dhe Gjiko do të vie së shpejti.

Reperët që në jetën e përditshme kanë miqësi të ngushtë, vendosen që të sjellin një këngë së bashku.

Detaje tjera nuk u bënë të ditura, përveç videos që Gjiko hodhi në  instagram, ku treshja shihen në xhirimet e videoklipit.

Ndërsa Ledri ka pasur bashkëpunim si me Festimin ashtu edhe me Gjikon, si treshe po vinë për herë të parë me bashkëpunim. /www.rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment