Lajme Lifestyle

Ledri Vula i shpëtoi incidentit në koncert

Ledri Vula rrëshqet në skenë.

Rep-artisti i njohur është ndër më të pëlqyerit në estradën muzikore.

Ai është shumë aktiv me projekte të reja dhe shumë i kërkuar në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Ledri ka filluar turneun e koncerteve në Evropë.

Të shtunën, ai ka përformuar në Zvicër së bashku me Butrint Imerin.

Por, në momentin që po hynte në skenë, Ledri për pak i shpëtoj një incidenti, ai rrëshqiti dhe gati sa nuk u rrëzua.

“Keq e kishin lon plloqen”, ka shkruar Ledri me shaka në ripostimin e video së Butrintit. /rapshqip/

Related posts