Lajme

Ledri konfirmon se është në lidhje dashurie

Ledri Vula konfirmoi se është në lidhje dashurie.

Modelja shqiptare Lori Hoxha, postoi një foto në instagram ku në përshkrim hodhi një pjesë të tekstit të këngës së fundit të Ledrit, That’s Mine.

E ky i fundit komentoi duke vazhduar pjesën e mbetur të tekstit, por kjo duket se nuk iu ka pëlqyer ndjekësve të modelës në instagram.

Fansat e revoltuar komentuan kundër Ledrit, nën pretekstin se pasi modelja ka deklaruar që nuk është në lidhje, reperi po i vërsulet modelës.

Mirëpo, Ledri bëri që tërë kjo dramë të mbarojë me një llajk që i bëri një komenti, ku iu sqarohet komentuesve kundër Ledrit, se reperi dhe modelja thjeshtë po shkembejnë pjesë të tekstit të këngës dhe se Ledri tashmë ka një të dashur.

 

Related posts

Shto një koment