Lajme Video

Kobra nga TBA sjellë këngën e re Dostat

Kobra – Dostat ( Prod. By Sadik )

U publikua kënga më e re nga anëtari i grupit TBA. Kënga titullohet Dostat dhe u soll edhe me videoklip. Reperi me këtë këngë u kthye në hip hop pas më shumë se një viti pauzë. Kënga e fundit e Kobrës ishte S’ka Ktu Gang. 

Related posts

Shto një koment