Lajme

Kështu duket Rina Balaj në videoklipin e ri

Pas rikthimit në muzikë dhe në rrjetet sociale, reperja Rina Balaj paralajmëroi edhe videoklipin e ri. Kënga të cilës iu është realizuar videoklipi titullohet Meredith dhe do të jetë bashkëpunim me reperin Sin Boy, njëherësh edhe të dashurin e saj. Rina publikoi pamjet e para nga videoklipi.

Related posts

Shto një koment