Lajme

Keepman në përgatitje të këngës së re

Reperi Keepman është duke përgatitur videoklipin e  këngës më të re. Këtë e bëri të ditur vetë reperi përmes postimeve në rrjetin social instagram. Kënga titullohet Avash Avash dhe Keepman tashmë ka publikuar pjesë nga xhirimet e klipit.

[/video]

Related posts

Shto një koment