Lajme

Kastro paralajmëron edhe një hit

Reperi i hitit G’ja i Mahallës Kastro, ka përgatitur një këngë të re.

Këtë lajm e bëri të ditur vetë reperi, ndërsa shtoi se kënga do të jetë hit.

Kastro ndër të tjera tha se pas hiteve Valla dhe G’ja i mahallës, ka dhe një bombë të re që sipas tij do të jetë hit i madh.

Projekti i fundit nga Kastro ishte kënga Bora Bora, e vizuelizuar edhe me videoklip.

Related posts

Shto një koment