Lajme

Kastro me projekt të ri

Njëri nga reperët e rinj më të suksesshëm në skenën tonë Kastro së shpejti do të sjellë këngë të re.

Kënga titullohet Peng Peng dhe është këngë me temë sociale, që sipas tij kjo temë është më e rëndë se sa t’i bëjë diss reperave tjerë. Kënga do të publikohet me datën 15 nëntor.

 

Related posts

Shto një koment