Lajme

K-ALBO sjellë këngën HALLALL në bashkëpunim me Jetmir

K-ALBO dhe Jetmir publikuan këngën e re

U publikua kënga më e re nga K-Albo. Kënga titullohet HALLALL dhe është bashkëpunim me Jetmir. Kënga u realizuar edhe me videoklip, kurse video u realizua nga Flow Music ./rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment