Lajme Video

Ja si e befasoi Lumi B gruan e tij për ditëlindje (VIDEO)

Lumi B befason gruan e tij.

Reperi edhe pse është shumë i angazhuar në punë, ai gjen kohë për të ia kushtuar edhe familjes së tij.

Sot guaja e tij festoi ditëlindjen dhe Lumi B e bafasoi atë në mënyrën më të mirë.

Përmes një video të postuar në Instagram ai e uroi atë: “Gëzuar ditlindjen e jetës sime”.

Ndryshe çifti ka kohë që janë së bashku dhe kanë një djalë.

Kujtojmë që Lumi B është duke punuar për projektin e radhës në bashkëpunim me Ledri Vula dhe Gjiko, që pritet të publikohet së shpejti. /rapshqip/

Related posts