Lajme

Irkenc Hyka dhe Don Phenom publikojnë duetin A Je Vetem

U publikua kënga më e re nga Don Phenom dhe Irkenc Hyka e titulluar A Je Vetem. Kënga është më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim Don Phenom, i cili është mysafir në këtë këngë. Kënga është realizuar edhe me videoklip dhe është prodhim i Unix Music, kurse teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi (MUMA).

Related posts

Shto një koment