Lajme

Hana e ndëgjon dhe vallëzon me këngën e Mozzik

Një video shumë e lezetshme nga Mozzik u publikua në instagram. Pas dramës rreth këngës Dhelpër Dinake, Mozzik publikoi vajzën e tij duke e ndëgjuar këtë këngë me mbishkrimin “vajza e babit” dhe mbi të gjitha duket se asaj po i pelqen shumë. As Hana nuk mundi t’i rezistojë ritmit të këngës.

Related posts

Shto një koment