Lajme

Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

Gjiko publikoi këngën e re

U publikua kënga më e re nga Gjiko.

Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip.

Kësaj rradhe Gjiko erdhi me një ritëm më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim kohët e fundit, ndërsa videoklipi ka një storie në vete.

Related posts

Shto një koment