Lajme

Gjiko ka disa fjalë para publikimit të projektit të ri

Reperi Asden Gjikolli, i njohur me emrin skenik Gjiko, është në prag të publikimit të këngës së re.

Para publikimit të këngës Gjiko shkruajti: “Neser (e diele) ora 14:00 ne kanalin zyrtar @redboxent ⌛️
“Ky projekt osht dej tash projekti jem favorit?. Shpresoj me ju pelqy edhe juve ??❤️”

Kënga titullohet “Çunat e Rrugës” dhe do të publikohet edhe me videoklip.

Related posts

Shto një koment