Lajme

Gjiko dhe Nora Istrefi publikuan këngën ANNA

Edhe një bashkëpunim në mes të reperit të njohur Gjiko dhe këngëtares Nora Istrefi. Pas suksesit të këngës  Gabime dyshja erdhi me këngën ANNA. Kënga është prodhim i REDBOX Entertaiment, kurse videoklipi u realizua nga Sekuencë.

Related posts

Shto një koment