Lajme

Getoar Selimi flet për Mc Kreshën

Getoar Selimi flet fjalë pozitive për mc Kreshën

I ftuar në emsionin e Luana Vjollcës, Shiko kush Luan kësaj here ishte burri i motrës së saj, reperi shumë i njohur Getoar Selimi.

Njëra nga pyetjet e drejtuara për Getin ishte që të numëronte tri anë pozitive të reperit Mc Kresha. Anipse me vështirësi deri sa gjeti fjalët e duhura, Geti u përgjigj duke thënë që Mc Kresha është artist i mirë, tekstshkrues i mirë dhe i ka rezistuar kohës.

Për më shumë shikojeni intervistën e plotë të Getit. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment