Lajme

Getoar Selimi akuzon Travis Scott për kopjim

Getoar Selimi është njëri prej reperëve me stilin me të veqantë të paraqitjes në publik, e poashtu edhe në video. Madje Geti kësaj here për kopjim të idesë së videoklipit po akuzon edhe reperin e famshëm ndërkombëtar Travis Scott.

Përmes një postimi në instagram Geti publikoi foton e këngës HIGH 4 REAL dhe të këngës së Travis HIGHEST IN THE ROOM. Duke i vënë në pah ngjashmëritë e videoklipit Geti poashtu nënvizoi datën e publikimi të videove, nga çka rezulton se kënga nga Babastars u publikua në vitin 2017 kurse ajo e Travis në 2019.

Related posts

Shto një koment