Lajme

Getinjo publikoi këngën UNE

Reperi nga Ferizaji Getinjo publikoi këngën më të re. Kënga titullohet UNE dhe u publikua edhe me videoklip.

Përndryshe, Getinjo ka paralajmëruar që kjo është kënga e fundit emocionale, pasi prej janarit të vitit 2020 këngët do të jenë më ritëm më hard dhe më shumë për kllabe.

Related posts

Shto një koment