Lajme

Getinjo publikoi këngën Domethënje

Getinjo publikoi këngën e re

Domëthënje titullohet kënga më e re e publikuar nga reperi Getinjo. Sipas reperit kjo këngë paraqet Getinjon e vërtetë.

Kënga u publikua vetëm në instagram dhe nuk është realizuar me videoklip. Më poshtë mund ta dëgjoni komplet këngën.

View this post on Instagram

THIS IS REAL ME ! ?

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

 

Related posts

Shto një koment