Lajme Video

Getinjo lanson këngën e re Sillet

Getinjo ditë më parë solli këngën Sillet. Kënga ka një temë më personale dhe përcillet me një ritëm më të qetë, ndryshe nga këngët e fundit që ka postuar reperi.

Getinjo është vëllau i reperit tjetër poashtu të njohur për ne, Mozzik. Vëllëzërit pas daljes nga grupi On Records, kohën me të madhe po e kalojnë në Gjermani, ku Mozzik është duke jetuar dhe ka një vajzë me reperën poashtu të njohur, Loredana Zefi. Vëllëzërit Aliu, Mozzik dhe Getinjo po punojnë intensivisht dhe kohëve të fundit kanë sjellur shumë këngë, që janë pritur mjaft mirë nga publiku.

 

Related posts

Shto një koment