Lajme

Getinjo dhe Mossi publikuan “Rrezikim”

U publikua projekti i paralajmëruar nga Getinjo dhe Mossi.

Kënga që mban titullin “Rrezikim” erdhi edhe me videoklip.

Për tekstin u kujdesën vetë reperët, ndërsa vetë kënga është e stilit gangsta.

Mossi para një kohë u bë pjesë e menaxhmentit “Kanun” në Gjermani.

Kujtojmë që Getinjo ka paralajmëruar këngën e re, këngë kjo që është realizuar për tregun gjerman. /rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment