Lajme Video

GASHI sjell That’s Mine me Ledri Vulën

Reperi që jeton dhe vepron në NewYork, por me origjinë shqiptare GASHI pas lansimit të këngës My Year në bashkëpunim me G-Eazy lansoi këngën That’s Mine në bashkëpunim me Ledri Vulën. Klipi si duket edhe nga skenat është gjiruar në Kosovë. GASHI shpesh e ka përmendur së është krenar me origjinën e tij dhe ne padyshim që jemi krenar me të.

Related posts

Shto një koment