Lajme

Fero tregon për albumin dhe këngën e re

Kohë më parë reperi tashmë i njohur për të gjithë Fero, paralajmëroi publikimin e albumit.

Kësaj here Fero dha detaje tjera të rëndësishme për albumin e tij që pritet të publikohet së shpejti.

Albumi do të titullohet Self Loyalty, që në shqip do të thotë besim ndaj vetes.

E kënga e ardhshme që Fero të publikojë është pjesë e këtij albumi dhe do të titullohet Shut it down.

Fero publikoi pak nga kënga e re në profilin e tij në instagram, që sipas reperit është diçka e lehtë.

Kjo le të nënkuptohet që në album do të ketë ketë diçka më të “rëndë” se kjo këngë. /wwwrapshqip.com/

Related posts

Shto një koment