Lajme

Fero publikoi këngën HABIBI

U publikua kënga më e re nga reperi Fero. Kënga titullohet HABIBI dhe kësaj here Fero erdhi me temë dashurie. Pikërisht kur po flitej për një ndarje të Feros dhe modeles Arbenita Ismajli, u publikuan disa foto ku dyshja shihet së bashku. Pasi çifti ende janë së bashku me shumë gjasa kënga është dedikim për Arbenitën.

Related posts

Shto një koment