Lajme

Fero: Populli jonë hala në ditët e sotme nuk e din çka është albumi

Fero në prag të publikimi të albumit ka një mesazh.

Një deklaratë bombastike e bëri reperi Fero në rrjetin e tij social në instagram.

Për më tepër Fero shkruajti: “M’vjen keq për popullin tonë që hala në ditët e sotme nuk e din çka është albumi. Po une ka me ja bo një të mirë popullit dhe shumë shpejtë ka me i mësu çka është”.

Albumi “Self Loyalty” do të publikohet këto ditë, ndërsa tashmë mund të porositet albumi në disa platforma muzikore.

Related posts

Shto një koment