Lajme

Fero në përgatitje të projektit të ri

Reperi Fero, që tashmë po synon tregun gjerman është në përgatitje edhe te një projekti të ri. Ende nuk ka kaluar një javë nga publikimi i këngës HABIBI  dhe tashmë Fero është në xhirime të videoklipit të ri. Këtë e bëri të ditur vetë reperi përmes postimeve në rrjetet sociale.

Këngës së cilës do iu realizohet videoklipi është kënga dedikuar marihuanës, të cilën e kemi postuar më herët.

Për më shumë vizitoni:

https://www.youtube.com/rapshqip

https://www.instagram.com/rapshqipcom/

https://twitter.com/rapshqipcom

Related posts

Shto një koment