Lajme

Fero hapi kompaninë e tij muzikore, prezenton anëtarët

Fero hapi kompaninë e tij muzikore.

Hapja e studiove muzikore është në trend kohëve të fundit, dhe këtë trend po e ndjekë edhe Fero.

Reperi nga Gjilani publikoi foto dhe video nga përurimi i kompanisë më të re për hip hop.

Studio titullohet “Gang Gang Entertainment“, ndërsa Fero prezentoi edhe anëtarët e kësaj kompanie. /rapshqip.com/ 

Related posts

Shto një koment