Lajme

Fero diss Unikkatil (video)

Fero përmes disa postimeve në instagram është tallur me njërin nga reperët më të njohur në skenën shqiptare Unikkatil.

Dimë se Fero ka marrëdhënie të mira me reperin tjetër old school të rep skenës vendore, Getoar Selimin. Çfarë mendimi keni për këtë veprim të Feros dhe a mendoni se Unikkatil do t’i kthejë dissin Feros?

Related posts

Shto një koment