Lajme Ndërkombëtare

Fero bashkëpunim me Lucry

Bujën më të madhe deri tash, e bëri sa ishte pjesë e llejbëllit On Records, por pas postimit të fundit të Feros në instagram duket se karriera e tij ka marrë një hap ende me të madh.

View this post on Instagram

COMING SOON ???? prod @prodby_lucry ?????? killerr ??

A post shared by FERO (@ferofera) on

Trendin e bashkëpunimeve me tregun muzikor gjerman po e ndjek edhe Fero, njejtë si edhe ish anëtarët e grupit On Records, vëllezërit Mozzik dhe Getinjo. Këngën e parë pas daljes nga On Records, Fero pritet ta sjellë me Lucry, një ndër producentët më të suksesshëm në Gjermani.

 

Theksojmë se Lucry qëndron prapë shumë hiteve në Gjermani, duke përfshirë këtu edhe këngë nga Azet.

Related posts

Shto një koment