Lajme

EVER B së shpejti sjellë këngën GHETTO

Reperi i ri nga Gjilani Ever B së shpejti do të publikojë këngën e re. Kënga titullohet Ghetto dhe përpos kësaj kënge reperi ka premtuar edhe një surprizë tjetër brenda javës.

https://www.instagram.com/p/B5K_6h-F4QX/

Kënga e fundit nga reperi ishte KUSH JE TI.

Related posts

Shto një koment