Lajme

Ever B publikoi projektin “New Champion”

Reperi i ri nga Gjilani, Ever B publikoi projektin e radhës.

“New Champion” titullohet kënga më e re nga Ever B. Kënga është realizuar tek RZON Music, dhe u publikua edhe me videoklip. Për videoklipin u përkujdes studio Sekuencë, kurse për tekstin vetë reperi.

Reperi i ri sot mbushë 21 vjet, ndërsa po merr përkrahje edhe nga reperë të njohur të skenës vendore, si Mozzik. /rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment