Lajme

Emi publikon këngën “Psikopata”

Emi publikon këngë të re.

Reperi tashmë i njohur për publikun, Emi, ka lansuar projektin e tij të ri. Kënga është e shoqëruar edhe e videoklip. Producimin e këngës e ka bërë Ice Box, tekstin e ka shkruar vet reperi, për muzikën është kujdesur Arb ndërsa masterin Cold Emi. Këngën mund ta gjeni të publikuar në kanalin YouTube.

Emi është njëri prej reperëve të ri, që erdhi me një stil më të ashpër në rep. Ai është aktivizuar shumë me projekte të reja. Projektet që i ka publikuar pak kohë më parë janë “Kalashnikov” dhe kënga “Avash avash”. /rapshqip/

Related posts