Lajme

Emi publikoi këngën “RRUGAÇ”

U publikua kënga më e re nga Emi.

Kënga mban titullin “RRUGAÇ” dhe u publikua edhe me videoklip.

Muzika dhe teksti u krijuan nga vetë reperi, ndërsa miksimi dhe masterizimi i këngës u bë nga Rzon.

Mossi është njëri prej reperëve të ri, që erdhi me një stil më të ashpër në rap.

Ndërsa po mendohet se kjo këngë është diss, por ende nuk dihet kujt mund t’i jetë kushtuar. /www.rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment