Lajme

Elvini djali që po mahnit sjellë Çdo Ditë i Shoh

Elvin Xhinovci ka vetëm 9 vjetë, mirëpo kur e shohim duke performuar na duket sikur ka vite në skenë. Elvini u bë i njohur për publikun kur përformoi në një talent shou në Suedi, një këngë rep në suedisht.

Elvini tashmë është përzgjedhur tutje në finalen e Talent në Suedi, kurse sapo ka lansuar këngën e tij më të re në gjuhën shqipe Gjdo dite I shoh. Kënga ka temë sociale dhe sillet shumë bukur në interpretim të Elvinit.

 

Related posts

Shto një koment