Lajme

Elinel vjen me diçka interesant

Jemi mësuar që reperin e njohur Elinel ta shohim me një stil të veqantë në hip hopin shqip. Por, nuk jemi mësuar ta shohim në rolin e tregimtarit apo aktorit. Kësaj here Elinel pikërisht vie me një klip në instagram në këtë rol, ku tregoi talentin e tij edhe në rolin e narratorit dhe aktorit. Klipi në vete përmban thumbime satirike për kolegët e tij.

Si duket Elinel po e konsideron si mundësi të krijuarit në këtë format, pasi pyeti ndjekësit e tij në instagram se a duhet të vazhdojë me seri të tilla në instagram.

Related posts

Shto një koment