Lajme

Elinel vie me këngën “Apache”

Elineli erdhi me një projekt të ri.

Kënga mbanë titullin “Apache” dhe është bashkëpunim nga Elinel dhe DorantBeats.

Apache” u realizua vetëm në versionin audio, ndërsa Elinel është mysafir në këtë këngë.

Kënga e fundit nga Elinel ishte “Bijt’ e Shqipes”, në bashkëpunim me Genc Prelvukajn. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment