Lajme

Elinel dhe Muma po vijnë me një duet

Muma dhe Elinel po vijnë me një bashkëpunim.

Artistët, përmes rrjetit social Instagram kanë paralajmëruar për një bashkëpunim mes tyre.

“Për tradhëtinë” titullohet kënga e cila pritet të publikohet shumë shpejtë.

Kujtojmë që projekti i fundit i Elinel është kënga “Phone”, e cila u publikua pak javë ma parë. /rapshqip/

Related posts