Lajme

Edhe pak deri në publikimin e këngës së Mossit dhe Getinjos

Përpos shoqërisë që kanë në jetën e përditshme, Getinjo dhe Mossi vendosën të sjellin edhe një bashkëpunim së bashku.

Lajmin e bëri të ditur kohë më parë Mossi, por duket se koha e publikimit të këngës është afruar. Kjo për faktin se vetë reperi Mossi tregoi se edhe pak do të publikohet kënga, por pa dhënë ndonjë datë të caktuar

Si edhe e kemi përmendur me herët kënga titullohet Rrezikim dhe pritet të publikohet edhe me videoklip.

Related posts

Shto një koment