Lajme

Edhe një këngë nga Noizy dhe Raf Camora

Pas këngës shumë të suksesshme “Toto”, Noizy dhe Raf Camora po vijnë edhe me një bashkëpunim.

Lajmin e bëri të ditur Noizy, përmes një postimi në instagram, që më vonë për arsye të panjohura e fshiu.

Por, nga ajo çka kuptuam është se kënga mbanë titullin “Commando” dhe do të publikohet së shpejti.

Me këtë rast Noizy publikoi pak nga kënga e ardhshme që mund ta dëgjoni këtu.

 

Kënga “Toto” nga dyshja tashmë ka mbi 63 milionë klikime në YouTube. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment