Lajme

E jashtëzakonshme! Loredana nxjerr në skenë para publikut Hanën

Loredana është paraqitur bashkë me Hanën në koncertin e fundit.

Loredana Zefi është ndër reperet shqiptare më të pëlqyera të momentit. Ajo ka arritur të krijoi një karrierë shumë të bujshme duke korr suksese me çdo projekt muzikor. Loredana pëlqehet edhe për performancat e saj nëpër koncerte dhe qysh nga dalja e saj e parë në skenë, atmosfera ndizet. Rep-artistja përveç se në muzikë, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar. Siç dihet, Lori e ka një vajzë me reperin Mozzik nga lidhja e tyre disa vjeçare. Jo rrallë herë Loredana i ka bërë dedikime vajzës së saj Hanës, të cilën së fundmi gjatë një koncerti në Zvicër e ka nxjerr edhe në skenë para një publiku të madh.

Ndryshe, kënga e fundit nga Loredana është bashkëpunimi me Don Xhonin, “Gjuj per to”. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe po vazhdon të pëlqehet tej mase. “Gjuj per to” për vetëm 2 javë ka arritur të grumbulloi mbi 8 milionë klikime në kanalin YouTube. /rapshqip/

Related posts