Lajme N'dellë

Duda shan rëndë Unikkatilin dhe grupin TBA në këngën e re

Reperi nga Gjilani Duda publikoi këngën e re të titulluar FAKTE. Kënga është diss direkt kushtuar reperit Unikkatil dhe grupit TBA. Ndër të tjera Duda shan rëndë Unikkatilin me fjalë të rënda, përmend kohën kur Unikkatili mbajti koncertin në Gjilan sepse Duda nuk ishte aty, ofendon vllaun e Unikkatilit dhe shumë fjalë tjera ofenduese. Për më shumë dëgjojeni vetë.

 

Related posts

Shto një koment