Lajme

Don Xhoni ka një lajm të mirë për fansat e tij

Don Xhoni është shumë i popullarizuar.

Reperi, po vazhdon të jetë aktiv në muzikë dhe ti surprizojë fansat me projekte të reja.

Së fundmi, ai ka paralajmëruar për lansimin e projektit të ri.

Përmes një postimi në InstaStory, ai ka njoftuar ndjekësit e tij se të premten do të publikojë projektin e radhës.

Kënga titullohet “Trust me” dhe do të publikohet në ora 20:00 në kanalin dixhital, YouTube. /rapshqip/

Related posts