Lajme

Don Phenom së shpejti këngë me Irkenc Hyken

Don Phenom dhe Irkenc Hyka janë emra shumë të njohur dhe mjaft aktiv në skenën vendore muzikore. Edhe pse zhanre të ndryshme, sipas të gjitha gjasave dyshja do të vie me një bashkëpunim. Ditë më parë Don Phenom tregoi se është do të vie me një bashkëpunim pas publikimit të albumit. Ka shumë gjasa që kënga të jetë pjesë e festivalit Kënga Magjike.

Projekti i fundit nga Don Phenom ishte albumi me plot 13 këngë.

Related posts

Shto një koment