Lajme

Don Phenom publikon albumin Kumara, sjellë dy këngë me videoklip

Don Phenom publikoi albumin Kumara.

Albumi ka gjithsej 13 këngë, ndërsa dy nga to u publikuan edhe me videoklip.

Njëra nga këngët e realizuar me videoklip është Shkune.

Ndërsa kënga tjetër është Viti 2018.

Albumin Kumara mund ta gjeni në Youtube, Spotify, Deezer, AppleMusic, Itunes dhe Tidal.

Ndërsa albumin komplet e keni në këtë link:

Related posts

Shto një koment